Narttuja - Edorf - Musta Lammas (CDr)

8 thoughts on “ Narttuja - Edorf - Musta Lammas (CDr)

 1. Shaktidal
  PERSONAZH/ Flet regjisorja dhe skenaristja Donika Mustafaj, rreth filmit dokumentar “Marramendje” Donika jeton profesionalisht vetëm me këtë punë. Sapo mbaron një film, fillon të mendojë për tjetrin. Në këtë kohë po përgatitet për një film për Justin Godarin. Justin Godard është një politikan i njo.
 2. Vogami
  Sr­eda, maj Svedok R­atomi­r­ Tani­ć Otvo­re­na se­d­ni­ca Optu­že­ni­ je­ pri­stu­pi­o­ su­d­u­ Po­če­tak u­ h.
 3. Akinonos
  Mërgim Mavraj, kapiteni i përfaqësueses shqiptare të futbollit, sot ka qenë ndër të parët futbollistë të cilët kanë komentuar tërheqjen e Migjen Bashës nga radhët e kuqezinjve.
 4. Tozahn
  May 08,  · Paraditen e sotme, Kryesuesja e Kuvendit të Komunës së Ferizajt, Kristina Gashi Bytyçi ka mbajtur një takim me përfaqësues të subjekteve politike në Kuvendin e Komunës si dhe përfaqësues të organizatave të luftës së UÇK-së, me qëllim themelimin e Komitetit për kategoritë e dalura nga lufta e UÇK-së. Në këtë takim, pas diskutimeve nga të [ ].
 5. Zugul
  Ata janë dy nga aktorët më të njohur dhe më të pëlqyer të Hollivudit. Por një e përditshme amerikane kishte publikuar në faqe të parë se çifti i aktorëve Mila Kunis dhe Ashton Kutcher i kanë dhënë fund marrëdhënies së tyre.
 6. Digore
  Ditën e djeshme u nda nga jeta parodisti i famshëm i Vlorës, Muhamet Lika, i cili ndodhej në Itali për një kontroll shëndetësor. Ai është përcjellë mes dhimbjesh dhe lotësh për në banesën e fundit, ndërkohë që në nder të tij janë zhvilluar homazhe në Teatrin “Petro Marko” të qytetit të Vlorës.
 7. Kejin
  Jan 10,  · Levyt Tampereella. Maksu ja postiin tai nouto. Myynnissä myös Bassossa. Aksim ‎– Homey Classixz DJ Polarsoul ‎– Kasa Pölyisiä Äänilevyjä, Paljon Lämpimiä Muistoja Drone & Tohtori Tapio ‎– Mehiläinen Metsässä Edorf - Musta Lammas .
 8. Kigalar
  Gjatë procesit të integrimit në Bashkimin Evropian, vendet që aspirojnë anëtarësimin si Shqipëria, duhet të bëjnë pjesë të legjislacionit të tyre kombëtar kërkesat e Direktivave të Zogjve dhe Habitateve, 2 direktivat themelore të Rrjetit Natura

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *